Дії при сигналі "Увага всім!"

/Files/images/Безымянный.JPG

З-поміж комплексу заходів щодо захисту населення під час надзвичайних ситуацій важливе місце належить організації своєчасного оповіщення. Це – завдання органів цивільного захисту. Завивання сирени, переривчасті гудки на підприємстві, сигнали транспортних засобів означають попереджувальний сигнал «Увага всім!»

За цим сигналом потрібно увімкнути радіо, радіотрансляційні і телевізійні приймачі для прослуховування термінових повідомлень.Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів.

Вислухавши повідомлення, кожен повинен діяти без паніки і метушні, у відповідності з отриманими вказівками.

Пам’ятайте, у цих умовах дорога кожна хвилина!

Повідомлення містить наступну інформацію:

-місце і час виникненнянадзвичайної ситуації;

-розміри та масштабинадзвичайної ситуації

- час початку та тривалість дії факторів ураження;

- територія, яка потрапляє в осередки або зони ураження;

- порядок дій при надзвичайних ситуаціях;

-інша інформація.

Одержавши повідомлення про евакуацію, зберіть необхідний запас продуктів на 2-3 доби, медикаменти, 5-процентний розчин йоду, одяг, взуття, речі особистої гігієни, постільну білизну, документи, найбільш цінні речі й гроші (загальна вага речей на одну людину не повинна перевищувати 50 кг).

Упакуйте все у поліетиленові мішки, чекайте підходу автотранспорту. За цей час у квартирі слід відключити газ, воду, електроприлади і т.п., надягти плащ з капюшоном, панчохи, рукавички, узяти речі і змінне взуття, закрити квартиру (дім), здати ключі у ЖЕК або їх представникам і прямувати до місця посадки. Виконання цих правил збереже ваше здоров’я.

Все населення зобов'язане укритися у захисних спорудах!

Якщо сигнал застав вас:

удома –негайно вимкнути нагрівальні прилади, газ, загасити вогонь у печі, одягти дітей, взяти засоби індивідуального захисту, аптечку індивідуальну, документи, необхідні речі, запас продуктів і води, вимкнути освітлення і швидше йти у сховище (укриття); при можливості, попередьте сусідів;

на роботі –вжити заходів для безаварійної зупинки виробництва (відповідно до інструкції) і йти в укриття;

на вулиці –швидко укритися у найближчому сховищі, укритті;

у громадському місці –без паніки діяти за вказівками адміністрації об’єкта, де перебуваєте;

в автобусі, тролейбусі, трамваї –дочекатися зупинки і поспішити в найближче укриття.

/Files/images/Снимок2.JPG/Files/images/Снимок3.JPG/Files/images/Снимок4.JPG/Files/images/Снимок5.JPG/Files/images/Снимок6.JPG/Files/images/Снимок7.JPG/Files/images/Снимок8.JPG/Files/images/Снимок9.JPG/Files/images/Снимок10.JPG/Files/images/Снимок11.JPG/Files/images/Снимок12.JPG/Files/images/Снимок13.JPG/Files/images/Снимок14.JPG/Files/images/Снимок15.JPG/Files/images/Снимок16.JPG/Files/images/Снимок17.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1333

Коментарi